Sieviete nomet svaru un iemūžinās neparastās fotogrāfijās

0 komentāri

Kanādiešu fotogrāfs un notievēt griboša sieviete apvieno spēkus neparastā fotoprojektā, veidojot savdabīgas kolāžas pirms un pēc 68 kg zaudēšanas.

Kad Beta Berda (Beth Beard) nolēma atbrīvoties no 150 mārciņām jeb 68 kilogramiem, viņai un viņas draugam, Toronto dzīvojošajam fotogrāfam Bleikam Morovam (Blake Morrow) radās ideja savdabīgai fotosērijai. Proti, vienā portretā apvienot Betas līdzšinējo izskatu ar jauno tēlu, kad viņa būs atbrīvojusies no cerētajiem liekajiem kilogramiem. Rezultātā tapa fotostāsts, kam tika dots nosaukums Beth Project.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotogrāfs B. Morovs akcentē, ka fotogrāfiju apstrādes programmu Photoshop izmantojis vien kolāžu veidošanas nolūkos un nav veicis korekcijas, lai pārveidotu Betas ķermeni ne pirms, ne pēc lielā notikuma sievietes dzīvē. Būtiskā svara zaudēšana Betai prasīja divus gadus.

Vairāk informācijas par fotogrāfu Bleiku Morovu meklē viņas mājaslapā blakemorrow.ca!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas