Tikai nesen šie dzīvnieki kļuvuši populāri kā mājdzīvnieki

0 komentāri

61 gadu vecā Jung Myoung Sook no Ziemeļkorejas pēdējo 26 gadu laikā no nāves izglābusi un uzņēmusies rūpes par vairāk nekā 200 kucēniem un suņiem. Galvenokārt tie bijuši suņi, kurus paredzēts pārdot restorāniem vai iemidzināt.

Sievietes plašā un mīlošā sirds nav palikusi bez uzmanības citu cilvēku acīs, un rūpēs par suņiem viņa saņem palīdzību no ģimenes locekļiem, kā arī ziedojumus, cūkgaļu, suņu pārtiku un gaļas konservus. Kopumā pārtikai un zālēm mēnesī tiek iztērēti 1600 dolāri. Kā norāda sieviete, visi suņi tiek aprūpēti, mīlēti un ir laimīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr monētai ir arī otra puse. Citiem ļaudīm suņu klātbūtne un rejas traucē, tādēļ sieviete jau septiņas reizes mainījusi dzīves vietu.

Dienvidkorejā suņi joprojām tiek nogalināti pārtikas ražošanai – restorānos suņu gaļas ēdieni tiek pasniegti kā tradicionālā delikatese. Tikai nesen šie dzīvnieki kļuvuši populāri kā mājdzīvnieki.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas