Sibīrijā vāc zeltu, lai izlietu Oskaru, ko pasniegt di Kaprio

0 komentāri

Neparasta akcija sākusies Krievijas ziemeļaustrumu apgabalā Jakutijā, kur grupiņa Holivudas filmu zvaigznes Leonardo di Kaprio fanu vāc zeltu un sudrabu, ko iecerēts pārvērts Oskaram līdzīgā statuetē, vēsta mashable.com.

Amerikāņu aktiera atbalstītājiem radušās bažas, ka arī šogad ASV Kinoakadēmijas balva Oskars varētu paslīdēt garām di Kaprio. Tādēļ, lai aktieris nejustos sarūgtināts, sibīrieši rīkojušies. Kā zinām, šai balvai aktieris jau nominēts sešas reizes, bet ne reizi to nav saņēmis.

“Jakutijā novērtē augstas kvalitātes kino un tiek uzskatīts, ka di Kaprio ir aktieris, kas var iedvesmot un iepriecināt savus skatītājus,” viena no kampaņas rīkotājām Tatjana Jegorova uzsvēra aģentūrai TASS.

Tiesa, Jakutijas Oskara statuete nedaudz atšķirsies no oriģinālās. Atdarinājuma versijā figūras galva būs vērsta uz augšu, jo “kad cilvēks skatās debesīs, uz zvaigznēs, viņš spēj sasniegt savu patieso mērķi un kļūt par daļu no dabas,” paskaidroja Jegorova.

Gaidot Oskaru ceremoniju, piedalies prognozē spēlē un laimē balvu!

Šī nav vienīgā spēku apvienošana, lai atbalstītu Leo. Pirmdien vairākās pilsētās – Londonā, Barselonā, Madridē un Dublinā – notiks tautas sanākšanas neatkarīgi no tā, lai Leo naktī tiks pie sava pirmā Oskara vai nē.

Atgādinām, ka svinīgā Oskara balvu pasniegšanas ceremonija notiks svētdien, 28. februārī, Losandželosā.

Galerijā novērtē Leo ar jau saņemtajā statuetēm par lomu filmā Cilvēks, kurš izdzīvoja (The Revenant) un… Oskarus!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas