Šā gada Eirovīzijas atlases dalībniece Sabīne Berezina piesaka sevi jaunā albumā!

0 komentāri

Neatkarīgi no dziedātājas veselības likstām, kuru rezultātā ārsti viņai ieteikuši gadu ar mūziku nenodarboties un pat neklausīties to, nupat nācis klajā viņas jaunais albums kopā ar reperi Rassell, kurš ir arī šā diska producents, kā arī dziedātāju Edvardu Griezi. Kopā ar to ticis prezentēts arī vienas kompozīcijas – Ziema – videoklips.

Berezina šogad piedalījās arī pašmāju Eirovīzijas atlases konkursā, kurā gan diemžēl tālāk par pirmo kārtu netika. Tagad viņa turpina strādāt, un pieteikusi sevi ar jaunu dziesmu un albumu. Albumā ir apkopota 21 dziesma, kas tapa pēc iepriekšējā Rassell un Sabīnes Berezinas kopīgā albuma Dzīvo brīvi, kas iznāca 2012. gada septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Berezina šovos un ikdienā

Jaunajā albumā var atrast jau publikai labi zināmus singlus, no kuriem daudziem ir izveidoti arī videoklipi, piemēram, albuma tituldziesma Esi kustībā, Ja vien esi tu, Viss bumbās, Pretī nākam tev, Tava pasaule un citas, kā arī jaunas un vēl nedzirdētas kompozīcijas. Albuma muzikālais skanējums veido virkni ar pēdējo 3 gadu aktuālāko deju mūzikas trendu iezīmēm – Electropop, Dance-pop, Deep House, Big Room House, Pop-rap, R&B u.c.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas