Seriāls Troņu spēle pārspējis ”pirātu” rekordu

0 komentāri

Episkā fantāzijas seriāla Troņu spēle (Game of Thrones) pēdējās sezonas piekto sēriju nelegāli lejupielādējuši 2,2 miljoni interneta lietotāju, tādējādi tas kļuvis par savdabīgu rekordistu.

”Pirātu” rekords pārspēts tikai 12 stundas kopš sērijas parādīšanas televīzijas ekrānos.

Seriāls Troņu spēle jau trīs gadus pēc kārtas ir visvairāk nelegāli lejupielādētais televīzijas seriāls pasaulē. Katru gadu nelegālo lejupielāžu skaits palielinās par gandrīz 50 procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Visaktīvāk interneta pirāti darbojas Brazīlijā, otrajā vietā ierindojas Francija, tai seko ASV un Kanāda.

Episkā fantāzijas drāma Troņu spēle ir visvairāk skatītais seriāls un globāls televīzijas fenomens, kas top pēc rakstnieka Džordža R. Mārtina romānu sērijas Dziesma par ledu un uguni. Seriāla darbība norisinās iedomātā pasaulē, kas līdzinās viduslaiku Eiropai, kur vairākas ietekmīgas dzimtas cīnās par Dzelzs troni un varu visās Septiņās karaļvalstīs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas