Sēņu bildei Latvijas Valsts profilā – tūkstošu simpātijas visā pasaulē

0 komentāri

Septembra sākumā Latvijas Valsts profila “If You Like Latvia, Latvia Likes You” tūrisma sadaļā “Travel in Latvia” ievietotā fotogrāfija ar baravikām jau sasniegusi 204 tūkstošus interesentu un ieguvusi vairāk nekā 4400 simpātiju klikšķu.

Pagājuši tikai divi mēneši, kopš populārajā sociālajā tīklā facebook.com Latvijas Valsts profils “If You Like Latvia, Latvia Likes You” bagātināts ar tūrisma sadaļu, un Valsts profils pieredzējis nebijuši lielu apmeklējumu plūsmu – vairāk nekā 1,2 miljonus skatījumu mēnesī.

“Analizējot augusta – pirmā īstā sadaļas darba mēneša – rezultātus, jāatzīst, ka tie ir ļoti iepriecinoši,” uzsver Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) interaktīvo risinājumu attīstības speciāliste Līna Ivanova. “Visus astoņus augustā ievietotos vēstījumus redzējuši vairāki desmiti tūkstošu cilvēku, piemēram, stāstu par Aglonu – tuvu pie 70 tūkstošiem, Rīgas pilsētas svētku ziņu – vairāk nekā 65 tūkstoši, bet videofilmiņu par mūsu vasaru – pāri par 60 tūkstošiem.”

TAVA speciāliste vērš uzmanību uz tūrisma sadaļas apmeklētāju aktivitāti, paužot simpātijas jeb “laikojot” un komentējot ziņas, bet it īpaši – “šērojot” tos draugiem. “Ja cilvēki vēlas ar ziņām dalīties, tas nozīmē, ka ziņas ir patiešām saturīgas un kvalitatīvas,” spriež Līna Ivanova.

Jau tuvākajā laikā tūrisma sadaļā plānota pirmā mikro kampaņa, kas neparastā, pievilcīgā veidā stāstīs par Latvijas dabas bagātībām – pļavu, mežu un dārzu ar ogām, sēnēm, zāļu tējām un citām veltēm.

Valsts profilu sociālajā tīklā facebook.com Latvijas Institūts izveidoja pirms divarpus gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas