Šefpavārs atklāj, kas ir īstā Jūrmalas garša

0 komentāri

Jūrmalas Kūrorta svētku laikā laukums pretim Majoru dzelzceļa stacijai Jomas ielā pārtapis par elegantu pop-up brīvdabas restorānu.

“Jūrmalas garša ir svaigi produkti. Mūsu gadījumā tie varētu būt grieķu salāti vai mazsālīti gurķīši, vai arī aukstā zupa, kuras slepeno recepti piedāvājam,” stāsta Mesty Gournment saimnieks Krišs Zupiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks un gatavs ar pilnu krūti mesties arī muzikālos notikumos.

Jūrmalas Kūrorta svētkos viens no svarīgākajiem notikumiem mūzikas mīļotājiem būs Justa Sirmā pirmais koncerts pēc atgriešanās no Eirovīzijas. “Viņš noteikti savu Heartbeat nodziedās ar milzīgu kori, kas viņam piebalsos no skatītāju puses,” norāda DJ Toms Grēviņš. Uz ZZ Festivāla skatuves kāps arī Triānas Parks, Edavārdi, Olas un Frankie Animal no Igaunijas.

Svētku vakara programmā Majoru pludmalē uz lielās skatuves uzstāsies grupa Carnival Youth un kā dāvinājumu Jūrmalas pilsētai koncertu sniegs dziedātāja Laima Vaikule.

Vairāk par Jūrmalas kūrorta svētku gaitu skaties video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas