Sargās, zivis! Nāk dronētāji!

0 komentāri

Noticis revolucionārs pagrieziens makšķerēšanas vēsturē. Ja līdz šim šķita, ka zivis var makšķerēt ar daudzu un dažādu variāciju makšķerēm, tad tagad ir noticis apvērsums – zivis var ķert ar dronu.

Visādi citādi jaunā makšķerēšanas iekārta ir pazīstama – aukla, pludiņš, āķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču tas viss tiek kontrolēts nevis ar makšķerkātu, bet gan ar dronu, ko vada attālināti. Šai iekārtai, protams, ir zināmas priekšrocības – makšķernieks var piekļūt vietām, kas parasti ar makšķerkātu ir nesasniedzamas.

Bet, ja ir jauns zivju ķeršanas veids, ir laiks jaunvārdu radīšanai – tad zivju ķeršana ar dronu būtu dronēšana, bet pats zivju ķērājs – dronētājs?

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas