Sanpaulu noslēdzies ikgadējais skrējiens debesskrāpī

0 komentāri

Nedēļas nogalē Brazīlijā noticis skrējiens vienā no Sanpaulu augstceltnēm. Tajā piedalījās gan profesionāli sportisti, gan amatieri. Sacensību uzvarētājs finišēja nepilnās trīs minūtēs.

Profesionālajiem skrējējiem bija jādodas 30 stāvu augstumā līdz helikopteru nolaišanās platformai uz jumta. Viņiem bija jāpārvar 672 pakāpieni. Savukārt amatieru distance bija par deviņiem stāviem īsāka, un lejup viņi varēja doties ar liftu.

Kāds vietējais skolotājs, kuram skriešana ir vaļasprieks, pēc sacensībām stāstīja, ka par spīti iepriekšējiem treniņiem, skriet bijis grūtāk, kā viņš domājis, jo kāpņu telpā esot bijis ļoti karsti. To, ka skriešana nav bijusi viegla, atzīst arī citi amatieri.

Savukārt profesionāļi uzskata, ka skrējienā augšup pa kāpnēm varēja uzrādīt labāku rezultātu. Pirmais finišēja sportists no Polijas. Distanci viņš veica divās minūtēs un 54 sekundēs, par piecām sekundēm apsteidzot tuvāko sekotāju – Vācijas skrējēju.

Ik gadu tiek rīkoti astoņi šādi skrējieni dažādu pilsētu debesskrāpjos visā pasaulē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas