Samanta Tīna dzimšanas dienā demonstrē jaunu videoklipu

0 komentāri

Piektdienas vakarā naktsklubā Coyote Fly stilīgā ballītē tika svinēta dziedātājas Samantas Tīnas dzimšanas diena. Svinību laikā norisinājās arī zīmola Denim Dream privātās kolekcijas debijas modes skate. Zīmola seja ir Samanta Tīna. Turklāt pasākuma viesiem tovakar pirmo reizi bija iespēja dzirdēt dziedātājas jauno singlu Flirts.

Dzimšanas dienu Samanta Tīna svinēja ar īpašu koncertu, kurā viņa muzicēja kopā ar grupu Dagamba. Koncerta kulminācija tika sasniegta brīdī, kad pirmo reizi plašākai publikai tikai prezentēts Samantas jaunais singls un videoklips.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākumu atklāja krāšņa Denim Dream modes skate, kurā zīmola tērpus demonstrēja Liene Skulme, Lelde Lietaviete, Katrīne Sauliete, Ieva Jahoviča un Sanda Immere. Skaistās modeles lieliski atspoguļoja kolekcijas sievišķību, eleganci un dzīvesprieku. Modes skati noslēdza Samanta Tīna ar savām pavadošajām dziedātājām, kuras visas bija tērpušās Denim Dream jaunās kolekcijas tērpos.

Foto!

”Šis bija lielisks vakars. Es nevarētu iedomāties labāku veidu, kā nosvinēt savu dzimšanas dienu. Man ir milzīgs prieks, ka esmu izvēlēta par jaunā zīmola Denim Dream seju. Jūtu, ka varu to vizuāli paspilgtināt, un otrādi. Novērtēju, ka šis zīmols ir kļuvis par mana jaunā singla Flirts videoklipa sponsoru. Šī sadarbība man sagādā lielu gandarījumu,” tā par savas dzimšanas dienas svinībām pavēstīja Samanta.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas