Sāls ārstē iesnas un atbrīvo no galvassāpēm

0 komentāri

Vārāmais sāls dēvējams par balto nāvi der tikai tad, ja ir nelāgs ieradums ikdienā to ēst teju vai karotēm. Slikto priekšstatu par sāli izdzēš sāls ārstējošais spēks.

Maisiņus ar karstu sāli jāliek pie deguna, ja saķertas ļoti traucējošās un kaitinošās iesnas. Taču ķermeņa otras gals – kājas jāmērcē karstā sālsūdenī. Arī pēkšņi sākušās zobu sāpes var noņemt ar sāls palīdzību. Kārtīgā pirtī ierīvēšanās ar sāli ļoti labi atver poras un mīkstina ādu. Bet, ja piemeklējis satraukums vai pat depresija, ieteicamas piecu līdz 10 minūšu ilgas istabas temperatūras sāls vannas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sāls dziednieciskās īpašības plaši tiek izmantotas homeopātijā.

“Mēs, homeopāti, parasto vārāmo sāli izmantojam pie diezgan smagām pataloģijām. Tās ir smagas galvassāpes, kas bieži vien mēdz būt cilvēkiem, no rīta mostoties un pastiprinoties uz pusdienlaiku. Tā ir psiholoģiska aina, kuru grūti aptvert – sāls un depresija,” skaidro homeopāte Tatjana Pokatova. Ar kilogramu sāls paciņas var izdziedināt tūkstošiem cilvēku, akcentē homeopāti.

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas