Salacgrīvā plāno atvērt “Slavas aleju”

1 komentārs

Salacgrīvā plānots atvērt “Slavas aleju”, kurā būs apskatāmi dažādu pasaulslavenu mākslinieku, kas viesojušies piejūras pilsētā, roku nospiedumi un paraksti.

Pēc provizoriskiem aprēķiniem, aizvadītajās trīs dienās, kad Salacgrīvā notika festivāls Positivus, pašvaldībā – gan festivāla teritorijā, gan pilsētā kopumā – apgrozīti apmēram četri miljoni eiro. Festivālu aktīvi izmantojuši arī vietējie uzņēmēji, kas iemācījušies gūt ieņēmumus.

Salacgrīvas pašvaldībā aizvadīto festivālu vērtē ļoti pozitīvi, jo, piemēram, nekārtību šogad ir bijis salīdzinoši mazāk nekā citus gadus.

Pēc festivāla rīkotāju teiktā, Positivus apmeklētāju skaits dienā šogad sasniedzis aptuveni 30 tūkstošus, kas ir tikpat, cik pērn. Taču salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem pieaudzis apmeklētāju skaits no ārzemēm, jo īpaši no Lielbritānijas.

Vairāk par festivāla norisi skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tiesam
    0

    Tiesam

    Tas tiesjam ir lnt zinju sizjets?

    20.07.2015 18:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas