Sākusies pieteikšanās BTA Sieviešu dienas rallijam 2015

0 komentāri
Sākusies pieteikšanās BTA Sieviešu dienas rallijam 2015
Publicitātes foto

BTA Sieviešu dienas rallijs 2015 norisināsies 7. martā, nedēļā, kad Latvijā un visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena. BTA sieviešu dienas rallijs nākamgad notiks septīto reizi, un, līdzīgi kā pērn, tas būs ne tikai aizrautīgs un interesants izklaides, bet arī izglītojošs pasākums.

Kā uzsver SIA Stipriem Events & Media pārstāve Elīna Gārbena, BTA Sieviešu dienas rallijs ir lielākais Sieviešu dienas svinēšanas pasākums Latvijā un Baltijā. Tā ir viena diena gadā, kad aktīvās un radošās daiļā dzimuma pārstāves sapucējas, izrotā savus spēkratus un pozitīvu emociju vadītas kopā ar mammu, māsu vai draudzeni dodas īstā autobraukšanas piedzīvojumā. Šo pasākumu raksturo ziedi, dāvanas, komplimenti, lieliska gaisotne un svētku sajūta.

7. martā BTA Sieviešu dienas rallija sākums plānots pulksten 7.00, kad pasākuma dalībniecēm būs jāpulcējas modes uz izklaides centrā Rīga Plaza, lai piereģistrētos un saņemtu visus nepieciešamos dokumentus.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Šogad organizatori noteikuši dalībnieču skaita limitu, proti, 2015. gada BTA Sieviešu dienas rallijā varēs piedalīties 450 ekipāžas. Katrā no ekipāžām jābūt pilotei un stūrmanei (minimālais dalībnieču skaits ekipāžā ir divas dāmas), bet vēl papildus ekipāžā drīkst atrasties tik līdzbraucējas, cik ir papildu sēdvietu automašīnā, kas aprīkotas ar drošības jostām.

Vēl kāds jaunums – iepriekš netiks izpausts rallija maršruta virziens. Dalībnieces to uzzinās tikai 7. marta rītā. Tomēr organizatori au tagad atklāj, ka maršruta shēma 2015. gadā būs līdzīga kā 2012. gadā, būs tikai viena leģenda, viens maršruta virziens un konkrēta kontrolpunktu secība.

Turpinot jau pērn aizsākto izglītojošo uzdevumu kopumu rallija ietvaros, arī 2015. gada rallijā uzmanība tiks pievērsta dāmu drošas braukšanas iemaņām un prasmēm, katrā kontrolpunktā paredzot gan izklaidējoša, gan izglītojoša rakstura uzdevumus, kas saistīti ar drošu un pareizu braukšanu. Plānots, ka uzdevumi vienas pilsētas vai ciemata ietvaros tiks veidoti kā viens uzdevumu kopums, proti, lai izpildītu vienu uzdevumu konkrētajā pilsētā vai ciematā, dalībniecēm būs jāapmeklē vairākas vietas un katrā no tām jāizpilda dotie norādījumi. Lai rallijā veiksmīgi izpildītu visus uzdevumus kontrolpunktos, dāmām būs jāizmanto gan sievišķā intuīcija, gan arī erudīcija, atjautība un prasmes, stāsta rallija rīkotāji.

Publicitātes foto

Tās pašas dienas vakarā, no plkst. 20:00, dalībnieces un viesi tiks gaidīti īpašā BTA Sieviešu dienas rallija noslēguma ballītē klubā Godvil. Programmā – rallija uzvarētāju apbalvošana vairāk nekā 10 nominācijās. Par atmosfēru, emocijām un jautrību visa vakara garumā rūpēsies aktieris Gints Grāvelis, sagaidāmi arī interesanti priekšnesumi un pārsteigumi.

Papildu informācija par pasākumu pieejama oficiālajā pasākuma mājaslapā womensdayrally.com. Lai pieteiktos dalībai pasākumā, apmeklējiet mājaslapas sadaļu Pieteikties.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas