Šai aitai noteikti ir ļoti karsti

0 komentāri

Austrālijā, Tasmānijā, kādā fermā atrasta kaza, kura nav cirpta vairāk kā sešus gadus. Vai tas maz ir iespējams? Grūti pateikt, toties fermeri atzīst, ka cer uzstādīt pasaules rekordu – visvairāk vilnas no vietas aitas.

Nabaga dzīvnieciņš tā apaudzis ar vilnu, ka knapi var paiet un kaut ko saskatīt acu priekšā.  To, kad viņa tiks cirpta, fermeri neatklāj, bet video redzams viņu milzu pārsteigums, ka kas tāds vispār noticis. Aita ir aptuveni sešus gadus veca un, visticamāk, nav cirpta nekad. Taču aktuāls paliek jautājums – kā tik ilgu laiku lopkopji varēja neievērot vienu aitu uz savas zemes?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas