Saaugušas dvīņu māsas dala visu – arī vīrieti

0 komentāri

No brīža, kad piedzima saaugušās dvīņu māsas Ganga un Hamuna Mandala, ir pagājuši 45 gadi, bet, kā zināms, īstai mīlestībai nekad nav par vēlu. Beidzot šīs zirnekļmāsas, kā viņas tiek dēvētas, ir atradušas vienu no dzīves lielākajiem priekiem, iemīloties vienā un tai pašā vīrietī.

Šīs sievietes piedzimušas Rietumbengālijā, kuras dala vienu ķermeni – viņām ir četras rokas un viens rumpis, taču ir dažādas sirdis, plaušas un nieres. 45 gadīgās sievietes līdz šim bijušas vienas pašas, bet tad viņu dzīvē pirms 7 mēnešiem ienāca Jassimudins Ahmads.

36 gadīgais vīrietis ikdienā strādā par pārdevēju uz pusslodzi, bet dāmu nodarbošanās ir uzstāšanās ceļojošajā cirkū. Ahmads atzīst, ka cenšas būt pēc iespējas tuvāks viņām, lai parādītu to, cik ļoti viņas abas mīl.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas