Rumānija kaunpilni izgāžas – neatšķir Vāciju no Francijas

1 komentārs

Rumānijas Ārlietu ministrija atbrīvojusi no amata viņu pārstāvi pēc tam, kad svinībās, kurās tika godināta Vācijas un Rumānijas 135 gadus ilgā diplomātiskā draudzība, Vācijas ārlietu ministram tika pasniegta dāvana, kurā vācu karogs attēlots uz Francijas kontūras.

Jums šķiet, ka Andris Bērziņš pirms diviem gadiem izgāzās, Turkmenistānu sajaucot ar Turciju? Ne viņam vienīgajam gadās šādas kļūdas. 9. martā Vācija un Rumānija svinēja 135. gadadienu, kopš viņi nodibinājuši diplomātiskās attiecības savā starpā. Kādā no epizodēm Rumānijas diplomāts Bogdans Auresku sniedza Vācijas ārlietu ministram Frenkam Valteram Šteinmeieram dāvanu kā apliecinājumu abu valstu diplomātisko attiecību spēcīgumam, kurā attēloti abu valstu karogi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Scanpix/AP

Foto: Scanpix/AP

Viss jau būtu jauki un skaisti, ja vien Vācijas karogs nebūtu iekrāsojis Francijas kontūru… Pēc šīs nepiedodamās kļūdas tika atbrīvota no darba viena no Rumānijas pārstāvēm Brandusa Predesku ar komentāru: “Šis incidents… radīja ļoti negatīvu tēlu”. Savukārt Šteinmeiers esot atbildējis ļoti diplomātiski, sakot, ka viņš pat nebija pamanījis kļūdu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Kam negadas.Atceresimies Vacijas himnu Sigulda.

    13.03.2015 13:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas