Roulingas krēslu nopērk par visai pasakainu summu

0 komentāri

Pirms pāris dienām ziņojām par to ka izsolē nonācis ozolkoka krēsls, uz kura sēžot, britu rakstniece Džoanna Roulinga sarakstīja pirmos divus romānus par Hariju Poteru. Tagad krēsls ir pārdots kādam kolekcionāram par 394 000 dolāru.

Lai savā īpašumā iegūtu krēslu, ko rakstniece Džoanna Roulinga ieguva bez maksas, kāds anonīms kolekcionārs samaksājis 394 tūkstošus ASV dolāru. Krēsls ir izgatavots pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, un tas atradās Edinburgas pašvaldības dzīvoklī, kur viņa dzīvoja deviņdesmito gadu vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, nonākot pārdošanā, krēsls tika uzlabots. Krēsla sēdekli rotā uzraksts: ”Es rakstīju Hariju Poteru, sēžot uz šī krēsla”. Uz krēsla atzveltnes ir Roulingas autogrāfs un lūgums nevērtēt mēbeli tikai pēc ārējām pazīmēm. Pati rakstniece iepriekš atzina, ka šis krēsls bijis visērtākais viņas dzīvoklī, tomēr ir tālu no ērtības ideāliem.

Roulinga jau 2002. gadā ziedoja šo krēslu kādai labdarības organizācijai. 2009. gadā mēbeli nopirka kāds kolekcionārs par 29 tūkstošiem dolāru.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas