Romeo Bekhems kļūst par paraugu latviešu Rihardam

0 komentāri

Pērn pasaules stilīgāko vīriešu topā divpadsmitgadīgais Romeo Bekhems pārspēja savu tēvu – viņš ierindojās topa 25. vietā, savukārt futbola zvaigzne Deivids Bekhems vien 41. vietā. Nu par jaunu futbola zvaigzni kļūst Rihards Ozols.

Kā zināms, Romeo Bekhems parasti dodas iepirkties vai nu ar māti Viktoriju Bekhemu, vai ar tēvu Deividu Bekhemu. Un nereti to dara kameru priekšā.

Stiliste Indra Salceviča par Riharda aksesuāru izraudzījusies skrejriteni. ”Tas ir ne tikai stilīgs un praktisks, bet reizē arī veselību veicinošs aksesuārs,” smaidot akcentē stiliste.

Šī brīža aktuālākā tendence jauniešu modē ir košas krāsas, neons un sporta apavi. ”Mode bērniem, tāpat kā mode pieaugušajiem ir ļoti mainīga parādība. Tā mainās līdz ar sezonām, līdz ar krāsām, līdz ar jaunu materiālu inovatīvām tehnoloģijām,” saka I. Salceviča.

Šobrīd modē ir formālas lietas padarīt ērtākas, ikdienišķākas. Bērniem, kas ir aktīvi, kustīgi, tas ir ļoti piemēroti.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas