Romas pāvestu dzimšanas dienā sveiks tango dejotāji

0 komentāri

78 dzimšanas dienu šodien svin viens no pasaulē ietekmīgākajiem un arī zināmākajiem reliģiskajiem līderiem – Romas pāvests Francisks. Īpašajā dienā viņam pārsteigumu plāno sagādāt tango dejotāji.

Šī pāvestam Franciskam būs otrā dzimšanas diena nozīmīgajā amatā. Kā iepriekš, arī šodien viņš šo dienu plāno pavadīt vienkārši. Pāvests strādās un apdarīs savus ierastos darbus Vatikānā un Svētās Martas rezidencē – Vatikāna viesnīcā, kur viņš apmeties kopš ievēlēšanas augstajā amatā.

Tikmēr aptuveni 7 tūkst. tango dejotāju iecerējuši apsveikt pāvestu dzimšanas dienā, pie Svētā Pētera laukuma sarīkojot flešmoba akciju. Viņi plāno nodejot argentīniešu tango, jo pāvests Francisks, kā zinām, ir dzimis Argentīnā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas