Romas pāvests piezvana itālim, kurš domā, ka tiek izjokots

0 komentāri

Itālijā kāds vīrietis divreiz nolicis klausuli pāvestam Franciskam, domājot, ka tiek izjokots pa telefonu, bet vēlāk personiski atvainojies Svētajam tēvam par kļūdīšanos, ceturtdien ziņo Vatikāna laikraksts l’Osservatore Romano.

Francisks bieži mēdz piezvanīt vai citādi sazināties ar cilvēkiem, kas viņam rakstījuši vai par kuru problēmām viņš dzirdējis.

Turpinot šo paradumu, pirmdien pāvests zvanīja Franko Rabufi, lai mierinātu šo vīru viņa slimībā. Taču Rabufi, domājot, ka tiek izjokots, pirmās divas reizes nolicis klausuli.

Tikai trešajā reizē Rabufi uztvēris pāvestu nopietni, vēsta l’Osservatore Romano.

“Es biju bez vārdiem, bet Francisks mani paglāba, sakot, ka notikušais bija smieklīgi,” laikrakstam norādīja pārsteigtais itālis.

Rabufi kopā ar sievu trešdien satika pāvestu un personiski atvainojās par pieļauto kļūdu, ziņo l’Osservatore Romano.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas