Rindas un pūļi: Prāta vētras koncertu Rīgā noskatās teju 100 tūkstoši cilvēku

0 komentāri

Ļaužu pūļi vakar, 29. augustā, pārņēma Rīgas centru, jo tie devās uz New Hanza City teritoriju, lai klātienē vērotu pašmāju pazīstamākās grupas Prāta vētra koncerttūres noslēguma uzstāšanos.

Ja līdz šim grupas koncerti norisinājās Skonto stadionā, Mežaparka estrādē vai Arēna Rīga, tad šoreiz grupa ar menedžementu bija izvēlējušies patiesi savdabīgi vietu – New Hanza City teritoriju, kas, tiek lēsts, vakar vakarā sevi pulcinājusi turpat 100 tūkstošus interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, ne visi bija tādi, kas bija iegādājušies biļetes – aptuveni 45 tūkstoši bija sanākuši koncerta notikuma epicentrā, bet ap 50 tūkstošiem to darīja no apkārtnes māju balkoniem, auto jumtiem u.c.

FOTO

Prāta vētra savas pēdējās koncerttūres noslēguma koncertu skatītājiem sniedza vairāk nekā divas stundas, nospēlējot gandrīz visu jaunāko albumu, kā arī vecās labās melodijas, kā, piemēram, Gadalaiki, Īssavienojums, Mana dziesma, Četri krasti u.c. Īpašo viesu statusā, kā tas jau ierasts bija arī iepriekšējās uzstāšanās reizēs, bija Kaupera dēlu grupa Carnival Youth, bet uz skatuves kāpa arī tādi mākslinieki kā elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks, Arstarulsmirus (ex-Gustavo) un Dons.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas