Rimi tirgo ”Bērnu veidošanas komplektus”

0 komentāri

Šonedēļ pircēji Rimi pamanījuši, ka bērniem domāto preču nodalījumā hipermārketos tiek tirgots Bērnu veidošanas komplekts.

Kā skaidroja SIA Rimi Latvia pārstāve Kristīne Ciemīte-Kupre, šāds preces nosaukums ir stilistiskā kļūda. Konkrētais gadījums, protams, ir stilistiska kļūda tulkojumā un pareizi ir jābūt – veidošanas komplekts bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rimi pārstāve norādīja, ka šī kļūda tika pamanīta īsi pēc Jaunā gada. Bet 6.janvārī tika veikti kļūdas labojumi sistēmā, precizējot nosaukumu. Pēc tam operatīvi tika sākta nosaukuma nomaiņa Rimi veikalos.

Prece ir plastilīns jeb veidošanas masa, kas nelielos apjomos pieejama tikai Rimi hipermārketos, piebilda Ciemīte-Kupre.

Kā radusies šī kļūme tulkojumā, Rimi pārstāve nevarēja pateikt, taču teica, ka to nav veikuši veikalu darbinieki. Par preču tulkojumiem ir atbildīgi konkrēto preču kategoriju pārstāvji, kuri vajadzības gadījumā konsultējas ar mārketinga pārstāvjiem un korektūru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas