Rīgas zoodārza kamieļiem jauns mājoklis

0 komentāri

Tuvojoties Rīgas zoodārza 102. dzimšanas dienai, vieniem no senākajiem tā iemītniekiem – kamieļiem – uzbūvēta jauna mājvieta.

Kamieļu jauno māju no iepriekšējās atšķir īpaša bīdāmo durvju sistēma. “Man liekas tagad ir perfekti. Var mierīgi atdalīt dzīvniekus, lai iztīrītu aploku, var pabarot, ielikt sienu, zāli,” norāda Nagaiņu nodaļas vadītājs Andrejs Oboļevičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējamas dažādas bīdāmo durvju kombinācijas, kas noder ne tikai ērtībai, bet arī drošībai. Gan kopējs, gan kamielis turpmāk varēs sadarboties, neriskējot ar savu veselību.

Rīgas zoo ir seši kamieļi, tai skaitā arī šīs vasaras jaunpienācējs Vinnijs. Kamieļi Rīgā bijuši jau kopš zoodārza atklāšanas 1912. gadā. Līdz 1937. gadam kuprainie tuksneša kuģi dzīvoja citviet, līdz pārcēlās uz zoodārza centru. Šodien Rīgas zoodārzā notiks oficiālā kamieļu jaunās mājas atklāšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas