Rīgas centrā notiks pirmie Rīgas iepirkšanās svētki

0 komentāri

16. maijā Vērmanes dārzā un Rīgas centrā pirmo reizi notiks Rīgas iepirkšanās svētki, sniedzot to apmeklētājiem iespēju tradicionālo iepirkšanās procesu padarīt par aizraujošu piedzīvojumu, izbaudīt brīvdabas koncertu un iepirkties vērienīgā mājražotāju tirdziņā, informē svētku rīkotāju pārstāve Santa Pētersone.

Rīgas iepirkšanās svētki top kopā ar LIVE RIGA ar mērķi radīt aktīvu un piesātinātu svētku dienu visiem Rīgas iedzīvotājiem un to ģimenēm, kā arī veicināt vietējās uzņēmējdarbības attīstību, sniedzot iespēju Rīgas centrā esošajiem veikaliem parādīt sevi kā aktīvu un sabiedrībai draudzīgu uzņēmumu.

Iepirkšanās svētku kā pilsētvides pasākuma saknes meklējamas Valmierā, kur Nakts iepirkšanās svētki notiek jau četrus gadus, pēdējos gados pulcējot pat 14 000 apmeklētāju.

“Vērojot apmeklētāju pozitīvās emocijas un uzņēmumu atsaucību Nakts Iepirkšanās svētkos Valmierā, radās ideja šādus svētkus rīkot arī citās lielākajās Latvijas pilsētās, sākot ar mūsu galvaspilsētu”, stāsta svētku galvenais rīkotājs, radošās aģentūras Lemonbox vadītājs Sandis Miltovičs.

Iepirkšanās festivāli notiek daudzās lielākajās pasaules valstu pilsētās, un to uzdevums ir attīstīt pilsētvides kultūru, sniegt iespēju iedzīvotājiem un tūristiem iepirkties izdevīgāk, atbalstīt vietējos uzņēmējus.

Rīgas iepirkšanās svētku galvenā norises vieta ir Vērmanes dārzs un Rīgas centra apkārtne. No plkst. 10:00 līdz pat 20:00 darbosies mājražotāju tirdziņš ar aptuveni 120 vietējo tirgotāju stendiem un aktivitātēm bērniem, no 12:00 līdz 17:00 notiks Iepirkšanās skrējiens pa Rīgas centra veikaliem ar iespēju izlozēt vērtīgas balvas, bet no 12:00 līdz 19:00 apmeklētājus priecēs brīvdabas koncerts, kura noslēgumā uzstāsies grupas Pērkons un The Sound Poets.

Ieeja pasākumā – bez maksas. Vairāk informācijas: iepirksanassvetki.lv

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas