Ļaudis plunčājas strūklakā Rīgas centrā

0 komentāri

Līdz 12. oktobrim Esplanādes parkā ikviens aicināts apmeklēt un izbaudīt japāņu karsto avotu jeb interaktīvu vides instalāciju ”Onsen”.

”Onsen” atrodas vienā no Esplanādes strūklakām, kurā izveidota apsildīšanas iekārta, ko kurina ar malku, lai uzturētu ūdeni ķermenim tīkamā temperatūrā. Piedevām – ūdeni bagātina Japānas sāļi.

Japānā došanās uz ”Onsen” jeb publisku pirti ir ļoti sena un joprojām populāra tradīcija.

”Onsen” atvērta katru dienu no plkst. 16.00 līdz 22.00, un tās apmeklējums ir bezmaksas. Rezervēt apmeklējumu laiku iespējams mājaslapā onsenriga.lv. Līdzi jāņem dvielis un peldkostīms.

Instalācija Esplanādē ir radīta divu mākslinieku – japāņa Hayashi Yasuhiko un latvieša Aigara Bikšes – sadarbības rezultātā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas