Rīgas centrā atklāta jauna pop-up kafejnīca

0 komentāri

19. augusta vakarā Skolas un Stabu ielas stūrī tika atklāta #FRESH skaisto mirkļu kafejnīca “Urbānais dārzs”, kas būs atvērta tikai divas nedēļas.

Līdz šim pamestā un nezālēm aizaugušā pagalmā līdz septembra sākumam apmeklētājus gaidīs unikāla kafejnīca, kas, kā uzsver tās saimnieki, ir dāvana rīdziniekiem, kuri novērtē līdzsvaru starp dzīvi pilsētā un saikni ar dabu. Katru vakaru būs iespējams satikt zināmas personības neparastos apmluā – pie DJ pults, šefpavāru lomā vai kādā citā neierastā tēlā, bet cienastā – pašu gatavoti dārzeņu un augļu kokteiļi. Kafejnīca atvērta no 20. augusta līdz 2. septembrim katru dienu no plkst. 14.00 līdz 23.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas