Svinot Helovīnu, Rīgā notiks Zombiju parāde

0 komentāri

Svinot Helovīnu jeb Visu svēto dienas priekšvakaru, 31. oktobrī Rīgā norisināsies Zombiju parāde, informē čehu alus darītavas un restorāna Stargorod pārstāve Marianna Pavļučkova.

Zombiju parāde sāksies pie Laimas pulksteņa plkst. 19.00, vīsies cauri Vecrīgai un noslēgsies Čehu alus darītavā un restorānā Stargorod. Parādes visbiedējošākā kostīma īpašnieks saņems dāvanu 50 litru alus apmērā.

“Mēs plānojam grandiozu šovu ar ne mazāk grandiozām dekorācijām. Īpaši šim pasākumam pasūtījām šausmīgāko Helovīna atribūtiku, un noteikti varu pateikt, ka Stargorodā būs visbiedējošākais Helovīns pilsētā,” pastāstīja Čehu alus darītavu un restorānu tīkla mārketinga direktore Ilona Petrova. Kopā ar grandiozām dekorācijām viesus pie ieejas satiks mošķu pulks un pacienās ar “šokējošām” uzkodām. Bet šova laikā ikviens varēs piedalīties tematiskos konkursos un iejusties mošķu un baiļu pasaulē.

Helovīns kopš seniem laikiem tiek uzskatīts par Visu svēto dienas priekšvakaru, proti, 31. oktobra vakars. Šajā vakarā cilvēki pārģērbjas par ļauniem gariem – spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem, apmeklējot kaimiņus un lūdzot saldumus. Helovīns cēlies no ķeltu svētkiem Šamhaina, kas nozīmē “vasaras beigas”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas