Rīgā atklāta šokolādes istaba ar mēbelēm un šokolādes mājdzīvniekiem

0 komentāri

Saldā mākslas darba autore ir māksliniece no Lietuvas, kurai šī ir jau trešā šokolādes istaba. Šokolādes māksliniece Jeļena Klimenta garšīgajā istabā pie sienām ir piekārusi šokolādes gleznas, tās radīt esot bijis vissarežģītāk. Istabas vidū atrodas šokolādes krēsli, sofa un galds. Arī visi pārējie priekšmeti ir veidoti no šokolādes, piemēram, rožu pušķis.

Šokolādes elastīgumu nodrošina glikozes sīrups, kas to padara līdzīgu mālam. Taču, kad šokolāde sacietē, tā kļūst stingra gluži kā ģipsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt šokolādes toņi ir iegūstami no dažādām šokolādēm. Šīs istabas veidošanā ir izmantoti trīs šokolādes veidi.

Divdesmit kvadrātmetrus lielās istabas izgatavošana aizņēma divus mēnešus. Darbu gaitā izmantoti sešsimt kilogramu Beļģijas šokolādes, kas kopsummā maksā 30 tūkstošus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas