Rīgā aizvadīts krāšņs frizūru šovs

0 komentāri

Vairāk nekā 30 modeļu, 17 frizieru, piecas grima mākslinieces, stiliste ar asistenti, fotogrāfs un nenormāls daudzums matu lakas, krāsas, veidošanas līdzekļu, rezultātu panākšanai lietā tiek likti ne tikai tradicionālie frizieru instrumenti, bet arī roku veiklība – tas viss, lai skatītājs baudītu 40 min šovu, bet svarīgākie ir pēdējie mirkļi pirms kāpšanas uz skatuves.

Lai piedalītos frizūru šovā, ir jāpiemīt vairākām kvalitātēm. Protams, matiem. Kā norāda Riga Top Hair un Tigi frizieru šova idejas autors Andris Kačanovskis, otrs būtisks elements ir cilvēks personība, tas, cik viņš ir atvērts un gatavs eksperimentēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Frizūru šova ietvaros veidotie imidži un tēli ir ļoti valkājami arī ikdienā. ”Mēs pašmērķīgi netaisām vājprātīgus darbus. Mēs esam ļoti praktiski,” atzīst A. Kačanovskis.

Kādas ir jaunākās tendences frizūru modē, skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas