Rīdzinieki demonstrē slapjdraņķa lēcienu jeb visiem sausas kājas!

0 komentāri

Daudzus rīdziniekus šodien nepatīkami pārsteidza kūstošais sniegs un lietus, kas uz pilsētas ielām radīja īstu sniega un ūdens “putru”.  Slapjas kājas – tā daudziem diemžēl ir neiztrūkstoša slapjdraņķa pieredze.

Lai izvairītos no šīs nepatīkamās sajūtas, cilvēki  – gan jauni, gan veci, gan tievi, gan resni demonstrējot elegantus lēcienus, vienojās tautas sporta disciplīnā, ko varētu nosaukt par slapjdraņķa lēcienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Smalkas lēdijas to dara kā trauslas stirnas, kungi to dara it kā bezrūpīgi, bet ir absolūti skaidrs, ka ar acu kaktiņu ne bez bažām vēro, vai lēciena trajektorija nebeigsies tieši peļķes vidū. Kas nav neiespējami! Vecāka gada gājuma dāmas demonstrē izcilu veiklību šādos brīžos, bet, vērojot bērnus, neliek zust cerībai, ka Latvijai ir olimpiskās cerības vieglatlētikā. Bet, ir protams, arī tādi gājēji, kas nav gatavi piedalīties šajā izklaidē un kā tanki dodas pāri slapjumam.

Skaties.lv piedāvā apskatīt, cik veikli ir Rīgas iedzīvotāji.

Skaties galeriju

Tajā pat laikā Latvijas Vides, Meteoroloģijas un Ģeoloģijas centrs ziņo, ka jau naktī Kurzemes pusē vare’tu piesalt, bet Latgalē uzsnigt līdz pat 10 centimetrus bieza sniega kārta

Siltā laika un kustošā sniega dēļ ir sācis celties Ogres upes ūdens līmenis.

Un vēl – sinoptiķi aicina neaizmirst par tuvojošos vētru un brīdidna iedzīvotājus par vēja brāzmām.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā