Revolucionāri: McDonald’s aizsāk jaunu līdzi ņemšanas iepakojumu ēru

0 komentāri

Ungārijā ātrās ēdināšanas restorānu tīkla gigants McDonald’s laidis klajā kaut ko pavisam nebijušu, kas atvieglos ļoti daudziem cilvēkiem līdzi paņemtās partijas baudīšanu.

McDonald’s ķēde Ungārijā sadarbībā ar vēl vienu milzi, tikai šoreiz no reklāmas industrijas – DDB Budapest, radījuši kaut ko pavisam jaunu. Šajā dzīvē daudz kas šķiet pašsaprotams, īpaši, ja runājam par ēdienu, kuru paņemam līdzi ātrajās ieskrietuvēs. Iepakojums kā iepakojums – ieliec savu gardumu maisā un nes tur, kur nepieciešams. Taču izskatās, ka ir vēl ērtāks veids, kā atvieglot ikdienu tiem, kas pārtiek no ātrajām uzkodām.

FOTO

BagTray ir jauns un īpašs izgudrojums, kas ļaus vēl interesantāk baudīt maltīti no McDonald’s, piemēram, sēžot parkā vai braucot automašīnā – noplēs strēmelīti no ierastā papīra maisa apakšas, tādā veidā izveidojot paplāti. Stilīgi, vai ne!?

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas