Repše Putinam dāvinātu striķi, Sudraba Obamam – šprotes

0 komentāri

Savas iespējamās dāvanas pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Inguna Sudraba un partijas “Latvijas attīstībai” priekšsēdētājs Einars Repše.

”Ar Baraku Obamu tiekoties, es viņam aizvestu Latvijas šprotes, un, ja viņas iegaršosies ASV prezidentam, es ļoti ceru tas atvērs milzīgu tirgu mūsu pārtikas ražotājiem,” atklāj Inguna Sudraba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Einars Repše izvēlē par dāvanu ASV prezidentam ir daudz konkstruktīvāks: ”Es aizvestu labu vēstures grāmatu par pasaules uz arī Latvijas vēsturi, lai varbūt atsvaidzinātu par to, cik diža nācija ir bijusi Latvija un kādi bijuši mūsu sasniegumi pirms otrā Pasaules kara, un kā lielvalstu nodevības rezultātā faktiski mēs uz piecdesmit gadiem tikām atdoti Staļinam, vienai komunistu impērijai, un kā tas ietekmē mūs šodien.” Uz jautājumu, ko dāvinātu Vladimiram Putinam, ja būtu tāda iespēja, Repše atbild nevilcinoties:  ”Striķi. Lai izdara secinājumus un atbrīvo pasauli no savas agresijas.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas