Reizniece-Ozola Obamam dāvinātu filmu, Druviete Putinu atstātu bešā

0 komentāri

Savas izvēles pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj pašreizējā izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (”Vienotība”) un Dana Reizniece-Ozola (”Zaļo un zemnieku savienība”).

Dāvanas izvēle Barakam Obaman nav viegls uzdevums, pārliecināta Dana Reizniece-Ozola. ”Es paskatījos, kādi ir viņa hobiji. Viņam patīk basketbols. Un tad es domāju, ka es labprāt uzdāvinātu Aigara Graubas filmu ”Sapņu komanda 1935”. Tā, manuprāt, ir nacionālpatriotiska filma Holivudas cienīgā izpildījumā. Es pati apraudājos, kad filmu skatījos. Es domāju, ka viņam arī varētu patikt,” cerīgi nosaka Reizniece-Ozola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Ina Druviete dāvanas izvēli Obamam vērtē kā sarežģītu jautājumu. ”Es arī domāju par kādu ar sportu saistītu lietu. Varbūt bezvadu helikopteri ”Air Drop”, kas arī ir saistīts ar Latviju. Iespējams, ka tāda dāvana tiktu novērtēta.” Turpretim Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu Druviete atstātu bez dāvanas. Uz jautājumu politiķe atbild īsi: ”Pilnīgi neko. Es nevēlētos tikties ar šo cilvēku.”

Tikmēr Reizniece-Ozola ir ievērojami draudzīgāka: ”Es gan uzdāvinātu, jo politiķim ir vajadzīga lēnprātība. Tas nozīmē – karsta sirds un lēns prāts. Un to vislabāk var iegūt, darot lietas, kas patīk. Es papētīju arī Putina kunga oficiālo mājaslapu, kur teikt, ka viņš ir kaislīgs makšķernieks. Es viņam uzdāvinātu baltos mušas tārpiņus makšķerēšanai.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas