Reinikam Latvija atgādina rupjmaizi

0 komentāri

Lauris Reiniks, sveicot Latvijas iedzīvotājus svētkos no tālās Losandželosas, atklāj, ka arī teju otrā pasaules malā tiks svinēti valsts svētki.

Video uzrunā viņš lepojas ar savu džemperi, uz kura rakstīts  – I may live in America, but I”m made in Latvia [es varu dzīvot Amerikā, bet esmu ”ražots” Latvijā – red.]. Mūziķis aicina lepoties ar to, ka esam latvieši, un mazāk pievērst uzmanības negācijām un citām problēmām, kas ir arī citām tautām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš atzīst, ka bez cilvēkiem Latvija mūziķim asociējas ar rupjmaizi. ”Rupjmaize ir garšīga, un latviešiem patīk vienam otru ik pa brīdi garšīgi apēst,” jokojot atzīst Reiniks, bet nopietni piebilst, ka, viņaprāt, rupjmaize ilgi glabājas, ”Latvija cauri gadsimtiem ir daudz ko pieredzējusi, bet mēs esam izturējuši. Esam svaigi un stipri.”

Vairāk skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas