Reinikam slimnīcā uz galda cigaretes – cilvēki satraukti un vēl ātru izveseļošanos

4 komentāri
Reinikam slimnīcā uz galda cigaretes – cilvēki satraukti un vēl ātru izveseļošanos
Foto: ekrānšāviņš

Tev noteikti jāizlasa

Kā zināms, populārais Latvijas mūziķis ar ātro palīdzību aizvests uz slimnīcu, kur viņam veikta operācija. Izrādās apendicīts jeb tautā sauktā “aklā zarna” bijusi pie vainas asajām sāpēm vēderā. Lai arī Reiniks vēl spiests pavadīt laiku gultā, fotogrāfijā, ko mūziķis publicējis Instagram, uz galdiņa redzamas cigaretes. Cilvēki neizpratnē – vai tiešām tik pavirša attieksme pret savu veselību?

Fakts, ka mūziķis nokļuvis slimnīcā, satrauca daudzus mūziķa fanus. Lai mierinātu fanus, Reiniks uzņēma “pašīti” jeb “selfiju” kopā ar vecākiem – sak’ viss kārtībā – vecāki un pats vājinieks smaidīgi un priecīgi.

Taču acīgākie uzreiz pamanīja, ka uz Laura Reinika galdiņa stāv cigaretes. Tas uzreiz raisīja neizpratni. Pie bildes komentāriem bija lasāmi šādi ieraksti – “Piecelties Lauris nevar, bet cigaretes stāv uz galdiņa.!!! Aiaiai”, “Galvenais, ka smēķi ir”, “Fonā cigarešu paciņa????” u.c.

Uz to gan Reiniks bija pavisam kodolīgs, ierakstot komentāros atbildi – “A, kur rakstīts, ka tās ir manas?”

Ciemiņi/ radiņi #family #visitors #hospital

A photo posted by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Daudzi tāpat vēlēja ātru atlabšana, par ko Lauris Reiniks pateicās: “Paldies un paldies arī visiem pārējiem par sveicieniem un veselības velējumiem! Nav jau nekas unikāls, bet nu ar ātro palīdzību es nekad nebiju vests, graizīts un kaut kas ņemts ārā man ar nav bijis, un aklo zarnu es nekad negaidīju! Atgādinājums visiem: ar vēderu ir mazi joki, ja nepāriet lielas sāpes, tad noteikti jābrauc uz slimnīcu. Tur var būt viss kas slikts, kas laikus jāglābj vai jāgriež. Ok, guļu tālāk nekustīgs savā palātā un skatos jocīgu seriālu TV.”

 

4 komentāri

TOP komentāri

 • Mincis
  0

  Mincis

  Lai viņam veicas! Es esmu liels Laura Reinika fans! Tā dzivē gadās, bet nekas gan jau izveseļosies! :)

  10.02.2015 09:44

 • Zaldats
  0

  Zaldats

  Tieāi tā.

  09.02.2015 23:36

 • Mairis Liepiņš
  0

  Mairis Liepiņš

  Novēlu tev ātrāk atveseļoties, tik uz pekām augšā ar stipru veselību radīt skaistas dziesmas un paveikt diženus darbu, pats galvenais - Lauri Izveseļojies :) Jo veselība ir pirmajā vietā, būs veselība tad viss pārējais ar būs un notiks. Turies...

  09.02.2015 23:24

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas