Red Sun Buffet uzstāsies Edavārdi un notiks Malibu ballītes

0 komentāri

Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet trešdienas, 8. jūlija, vakarā uzstāsies viens no Latvijas zināmākajiem hiphopa izpildītājiem Edavārdi, savukārt nedēļas nogalē notiks Malibu pludmales ballītes.

Edavārdi Red Sun Buffet viesojās arī pērnvasar, taču šā gada pavasarī tika izdots jauns minialbums Galvaskauss, kas nozīmē jaunus iespaidus koncerta apmeklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Visās dziesmās albumā tiek apcerētas netaustāmas lietas, kurām tikai var pieskarties ar domu veidotiem pirkstiem. Šīs ir vienas no labākajām dziesmām, kuras esmu sarakstījis. Galvaskauss apspriež idejas un tēmas, kuras rodas katra Latvijā dzīvojoša jaunieša prātā,” stāsta Edavārdi.

Šonedēļ pludmales ballīte notiks arī ceturtdienas vakarā, savukārt nedēļas nogalē Red Sun Buffet gaidāmas dažādas aktivitātes kopā ar iecienītā kokosriekstu ruma Malibu oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā. Piektdien un sestdien kopā ar atraktīvo Mārtiņu Kapzemu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas