Ralfam Eilandam labākā dāvana Ziemassvētkos būtu sniegs

2 komentāri

Šodienas raidījumā Bez Tabu viens no sižetiem bija īpaši veltīts Ziemassvētkiem, kur Sabīne Svitiņa kopā ar dziedātāju Ralfu Eilandu un mūziķi no grupas Very Cool People Valteru Sprūdžu, un Kristīni Prauliņu parādīja, kā tad pareizi ir jācep piparkūkas.

Eilands akcentē, ka vislabākās piparkūkas iznāk tad, ja tās ir gatavotas no sirds. Pavāru viens no galvenajiem darbiem pirms ēdienu gatavošanas ir roku dezinfekcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc kārtīgas pirkstu izvingrināšanas mūsu šīs dienas varoņi varēja ķerties klāt iepriekš sagatavotiem mīklas pikučiem. Kā akcentē pavāri, jo plānāk tiks rullēta mīkla, jo kraukšķīgāks galaiznākums. Ralfs atzīst, ka mājās katrus Ziemassvētkus darbi tiek sadalīti, un katrs atbild par ko citu. “Kāds rotā eglīti, kāds kaut ko, bet ēšana ir uz mammu un vecmammu. Viņas taisa ļoti garšīgus dzērveņu pīrāgus.”

Foto

Kā aizkadrā atzina Eilands, viņam šogad dāvanas nevajag, labākā Ziemassvētku dāvana būtu sniegs. Viņam patīk sniegotās dienās iziet pastaigāties un vērot, kā cilvēki bauda ziemas priekus un bučojas kupenās.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • dons
  +2

  dons

  labaka davana sabiedribai butu ja tu neraditu savu pretigo muli

  11.12.2015 10:09

 • Doms
  +1

  Doms

  Pilnīgs lohs shitas sīkais blatotājs!

  11.12.2015 12:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas