Radio dīdžejs līdz izmisumam noved klausītājus ar vienas dziesmas atskaņošanu

0 komentāri

Ja nav sniega, jāizmēģina viss cits, lai radītu svētku sajūtu. Kāds radio raidījumu vadītājs Austrijā bijis tik ļoti apņēmības pilns klausītājus noskaņot svētkiem, ka tagad viņam varētu draudēt atlaišana no darba.

Džo Kohlhofers ieradies darbā un iebarikādējies radio studijā, nobloķējot durvis ar krēslu. Tad viņš divu stundu garumā 24 reizes pēc kārtas atskaņojis vienu no populārākajām Ziemassvētku dziesmām – grupas Wham! hitu Last Christmas. Aiz durvīm viņš atstājis pilnīgi izmisušu kolēģi, kura saņēmusi neskaitāmus klausītāju zvanus ar lūgumiem beigt dziesmas atskaņošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nevar zināt, cik ilgi šī savdabīgā svētku “spīdzināšana” būtu turpinājusies, ja vadītājam nebūtu piezvanījusi viņa četrus gadus vecā meitiņa un pateikusi, ka viņai dziesma nepatīk.

Radio stacijas vadība esot pārskaitusies par šo neparedzēto “gājienu” un paziņojusi, ka raidījuma vadītājam būs jāuzņemas atbildība.

Video: viena no visu laiku populārākajām Ziemassvētku popdziesmām

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas