Purva Inta aicina Dokumentālista fanus ziedot zobiem

11 komentāri

Režisora Ivara Zviedra dokumentālās filmas Dokumentālists galvenā varone Inta Grigoroviča nonākusi neapskaužamā situācijā, tādēļ vēršas pie saviem faniem.

”Mīļie fani! Man ir tik grūti. Man ir tikai viens zobs. Es nevaru saēst ēdienu, jāēd pļuriņas. Lūdzu, esiet tik labi, saziedojiet man zobiņiem!” video aicina Inta, paužot cerību, ka tādējādi varēs varbūt varēs vēl kādā filmā pafilmēties saviem cienītājiem par prieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fani! Palīdziet Intai!Fani! Palīdziet Intai!

Posted by Dokumentālists/ The Documentarist on ceturtdiena, 2015. gada 17. septembris

Ziedot iespējams, pārskaitot naudu uz kontu: Inta Grigoroviča; LV35HABA0551040687783.

I. Zviedra filma Dokumentālists pirmizrādi piedzīvoja 2012. gada pavasarī nacionālā kinofestivāla Lielais Kristaps ietvaros. Festivāla žūrija to atzina par labāko pilnmetrāžas dokumentālo filmu, kā arī tā saņēma skatītāju simpātijas balvu. Augstas uzslavas filma ieguva ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Pateicoties filmai, Ķemeru purvā mītošā sieviete, iemantojam popularitāte ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Pie skarbās un vientuļās purva Intas ierodas dokumentālists. Viņa acīs Inta ir brīnišķīga – izcila filmas varone, bet mežonīga sieviete ar spēcīgu raksturu. Viņa drīzāk ir gatava filmētājam uzlikt lāstu nekā ļauties tikt iemūžinātai. Taču dokumentālista neatlaidība dara savu, Intas sirds tiek iekarota un drīz pēc tam salauzta.

11 komentāri

TOP komentāri

 • es
  +7

  es

  bet,ja nu viņai pilna mute ar vecām saknēm,kuras jāizrauj,tas arī maksā naudu!

  17.09.2015 18:35

 • Laima Kalniņa(Ādamsone)
  +6

  Laima Kalniņa(Ādamsone)

  Inta ir forša vai mums grūti būtu katram pa eiro noziedot lai cilvēks var normāli paēst

  17.09.2015 17:50

 • !!!!!!!!!!!!!!!!!
  +4

  !!!!!!!!!!!!!!!!!

  vai par filmu nauda nenāk no Zviedra?

  18.09.2015 13:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas