Prozit! Kā pareizi ēst šīs konfektes un nesašmucēties!

1 komentārs

Līdz gadu mijai un tās svinībām atlicis vien nedaudz vairāk kā diennakts. Aktuāls ir jautājums: ko likt galdā? Arī bez šampānieša un dažādiem našķiem ir kāds unikāls kārums – konfektes Prozit, kurš sevī apvieno ne vien spēju mielot garšas kārpiņas, bet arī, tā teikt, sasildīt no iekšienes. Tomēr visu šo procesu nereti aizēno šmuce, ēdot šo daudziem tik neatņemamo Jaungada svinību galda sastāvdaļu.

Tie, kas noprovējuši šīs leģendārās konfektes, ļoti labi zina, cik viegli ar tām sasmērēt drēbes, bet tajās esošais šķidrums nebūs tik viegli izmazgājams. Tāpēc Prozit konfekšu cienītāji, kas vēl nevar saukties par Prozit patērēšanas veterāniem, ir izmisuma pilnā neziņā – kā? Kā, lai ēd šīs burvīgās konfektes?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez tabu noskaidroja – tikai amatieri un nelgas uzreiz notin no konfektes visu foliju. Taču lielmeistari tā nekad nedarītu – no sākuma tiek notīts tikai galiņš un nokosta šokolādes konfektes augšdaļa. Tad saviesīgi tiek izmalkots konfektes saturs un, tikai tad! Tikai tad var ķerties pie pašas konfektes notiesāšanas.

Prozit! Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Stulbums..
  0

  Stulbums..

  ..totālais!
  ..totālais. Kāda jēga no končām, ja no sākuma izdzer, pēc tam uzkož?
  Tikpat labi var iedzert šņabi vai liķieri un uzkost konču - un tāds Prozit par dārgu naudu paliek bezjēdzīgs.

  26.04.2016 16:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas