Propagandas trīsminūte, kas uzdzen šermuļus – dziesma Mans Putins (Krievija – Ukraina)

0 komentāri

Ja ir kaut kas, kas ikdienā turpina pārsteigt, tad tie ir Krievijas propagandas meistari. Šoreiz – muzikāls šedevrs, kuru izpilda kāda krievu daiļava, kuras mākslinieciskais vārds ir Mašaņi (Машани).

Dziesma ir ieturēta labākajās krievu populārās mūzikas tradīcijās – viegli uztverama melodija, lipīgs piedziedājums un vārdi, kurus viegli atcerēties. Dažbrīd gan dziesmas vārdi liek saausīties – tiek runāts arī par kādas savienības atjaunošanu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan – tomēr viena kritiska piezīme ir! Tematika nav nekāda oriģinālā. Proti, no dziesmas noprotams, ja ir kāds ”kruts džeks”, tad tas ir Putins. Kaut kur tas jau ir dzirdēts, bet, nu, nekļūsim sīkumaini. Par lielām parādībām jārunā daudz!

Vērtējot dziesmas video, tad varētu teikt, ka tā autori ir pārspējuši sevi. Kodi ir tik tieši, ka pat visneattapīgākajam cilvēkam jāsaprot – Krievijā viss labi, Ukrainā slikti. Un vēl ir ”krutais džeks” Putins, kas, kā noprotams no video, no valsts vadīšanas brīvajā brīdī ar motociklu braukā pa Krievijas ārēm un vizina meitenes, kas apdzied viņu.

Laiks propagandas trīsminūtei – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas