Prezidenta kandidāts Dolgopolovs pirms Saeimas sēdes lasa interviju ar prezidenta kandidātu Dolgopolovu

0 komentāri

Nedaudz komisks gadījums šodien norisinājās Jēkaba ielas namā, kur pirms Saeimas sēdes viens no pašreizējiem Valsts prezidenta amata kandidātiem, partijas Saskaņa biedrs Sergejs Dolgopolovs, lasīja interviju ar… Valsts prezidenta amata kandidātu, partijas saskaņa biedru Sergeju Dolgopolovu.

Šo nedaudz komisko kadru arī izdevies nobildēt Saeimas kancelejas oficiālajam fotogrāfam Ernestam Dinkam. Bet mēs taču visi esam cilvēki, jo kurš gan savā darba dienas brīvbrīdī neievērtētu žurnālā publicētu interviju ar sevi pašu, vai ne? :)

Atgādinām, ka prezidenta vēlēšanas notiks 3. jūnijā, un uz valsts augstākās amatpersonas amatam pieteikti četri kandidāti – Vējonis, Levits, Saskaņas virzītais Sergejs Dolgopolovs un Reģionu apvienības kandidāts Mārtiņš Bondars. Galvenā spēkošanās prognozēta starp Vējoni un Levitu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas