Latvijas hiphopa supergrupa Singapūras Satīns izlaiž arī pirmo videoklipu

0 komentāri

Lai gan tautai savus veikumus pirmo reizi atrādījuši tikai vakar, hiphopa grupa Singapūras Satīns Latvijas repa scēnā sacēluši pamatīgu vētru, un viņi neapstājas pie sasniegtā, bet gan turpina soļot uz priekšu. Vakar miksteips, šodien jau arī pirmais videoklips kompozīcijai Džons.

Grupas menedžeris Olafs portālam Skaties.lv par klipu izteicās šādi: ”Principā, klips attaino iekšējos pārdzīvojumus trešdienu, ceturtdienu, piektdienu, sestdienu un dažreiz pirmdienu vakaros. Mēs ilgi spriedām, kuram skaņdarbam vajadzētu veidot debijas klipu, un secinājām, ka tas būs Džons. Vēlējāmies izteikt arī lielu pateicību Cēsu Alum par šī burvīgā produkta radīšanu un ceram, ka tam nāks klāt jaunas garšu buķetes, kas papildinās jau esošo Džona varavīksni.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tas, kas redzams šajā video materiālā, vēl nebūt nebūs viss. “Gribam eksperimentēt ar dažādiem formātiem, jo stāvam pāri visām robežām. Katrs klips būs unikāls, un šis ir tikai pirmais no sērijas,” atklāts ir grupas menedžeris.

Jau iepriekš ziņojām, ka 8. decembrī Latviju satricināja apvienības Singapūras Satīns, kura miksteips ar tādu pašu nosaukumu jau ieguvis oficiālo un pirmo satīna statusu Latvijā.

Hiphopa apvienība Singapūras Satīns

Klipu producējis un montējis HUJAWEY PRODUCTIONS.

Video

Ja vēl neesi paguvis, visu miksteipu noklausies oficiālajā YouTube kontā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas