Positivus var sākties: īsais ceļvedis, kur lētāks alus un ēdiens?

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri
Positivus var sākties: īsais ceļvedis, kur lētāks alus un ēdiens?
Foto: Skaties.lv

Dodoties uz festivālu, lielākajai daļai apmeklētāju svarīgākais ir grupas un garderobe, ko ņemt līdzi, lai būtu gatavs visam, taču portāls Skaties.lv ar izklaides ziņu redaktoru Kārli priekšgalā palīdzēs jums saprast vēl vienu svarīgu faktoru – ar ko jārēķinās, dodoties uz Salacgrīvu.

Stāvvietas cena – nemainīga

Vēl bez ēdiena un dzēriena svarīga ir arī stāvvieta, kas šogad par iebraukšanu prasa tikpat, cik pagājušajā gadā – 10 eiro. Kā jau visur minēts, arī mēs varam ieteikt slēgt iekšā piedzīvojumu garu, mest darbus pie malas un uz festivālu doties pēc iespējas drīzāk, jo rindas, visticamāk, nebūs īsākas un sastrēgumi – mazāki – kā citus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Maltīte – 4-6 eiro

Alus un sidrs, ja runājam par festivāla oficiālajiem dzērieniem, visur maksā vienādi – 3,50 eiro, taču pārējo dzērienu vērtība jau sāk variēt. Piemēram, Mežpils alus ir dažādās cenās, 3-5 eiro. Šoferīšiem kafija pārsvarā maksā 1,50 eiro, bet enerģijas dzēriens pieejams par 2,50 eiro. Savas garšas kārpiņas apmierināt varēs visu ēdienu veidu piekritēji. Ja gribas vienkārši uzkost, kartupeļi frī gandrīz visur maksā apaļus divus eiro.

Lai labāk izprastu cenu buķeti, lūk, daži piemēri no dažādām vietām – Ezīša miglā burgera komplekts no maciņa prasīs sešus eiro, Turkkebab, kas šogad, šķiet, valda festivāla barotavu skaitu ziņā (trīs ēstuves), lielais Dürum kebabs maksā 5,50 eiro, bet Lido cūkgaļas šašliku iespējams nobaudīt pa 4 eiro. Cigarešu cenas, kā jau tas pieņemts, neatšķiras no veikalu cenām.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas