Positivus var sākties: īsais ceļvedis, kur lētāks alus un ēdiens?

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Dodoties uz festivālu, lielākajai daļai apmeklētāju svarīgākais ir grupas un garderobe, ko ņemt līdzi, lai būtu gatavs visam, taču portāls Skaties.lv ar izklaides ziņu redaktoru Kārli priekšgalā palīdzēs jums saprast vēl vienu svarīgu faktoru – ar ko jārēķinās, dodoties uz Salacgrīvu.

Stāvvietas cena – nemainīga

Vēl bez ēdiena un dzēriena svarīga ir arī stāvvieta, kas šogad par iebraukšanu prasa tikpat, cik pagājušajā gadā – 10 eiro. Kā jau visur minēts, arī mēs varam ieteikt slēgt iekšā piedzīvojumu garu, mest darbus pie malas un uz festivālu doties pēc iespējas drīzāk, jo rindas, visticamāk, nebūs īsākas un sastrēgumi – mazāki – kā citus gadus.

FOTO

Maltīte – 4-6 eiro

Alus un sidrs, ja runājam par festivāla oficiālajiem dzērieniem, visur maksā vienādi – 3,50 eiro, taču pārējo dzērienu vērtība jau sāk variēt. Piemēram, Mežpils alus ir dažādās cenās, 3-5 eiro. Šoferīšiem kafija pārsvarā maksā 1,50 eiro, bet enerģijas dzēriens pieejams par 2,50 eiro. Savas garšas kārpiņas apmierināt varēs visu ēdienu veidu piekritēji. Ja gribas vienkārši uzkost, kartupeļi frī gandrīz visur maksā apaļus divus eiro.

Lai labāk izprastu cenu buķeti, lūk, daži piemēri no dažādām vietām – Ezīša miglā burgera komplekts no maciņa prasīs sešus eiro, Turkkebab, kas šogad, šķiet, valda festivāla barotavu skaitu ziņā (trīs ēstuves), lielais Dürum kebabs maksā 5,50 eiro, bet Lido cūkgaļas šašliku iespējams nobaudīt pa 4 eiro. Cigarešu cenas, kā jau tas pieņemts, neatšķiras no veikalu cenām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas