Positivus laikā zobus varēs pucēt bez maksas

0 komentāri

Mūzikas festivālā Positivus, kas nedēļas nogalē notiks Salacgrīvā, mazākie festivāla apmeklētāji tiks nodrošināti ar 10 tūkstošiem pirmās nepieciešamības komplektu cīņai pret kariesu.

Ņemot vērā ”vasaras režīma” specifiku, bērni un jaunieši biežāk mielojas ar dažādiem našķiem un aizmirst par regulāru zobu tīrīšanu, jo visa kā interesantā ir tik daudz, ka cīņa pret kariesu bieži paliek otrajā plānā.

Mutes higiēnas preču ražotājs Colgate Positivus festivāla mazākajiem apmeklētājiem bērnu pilsētiņā dāvās zobu tīrīšanas komplektus, tādējādi atgādinot par regulāru zobu kopšanu arī atpūtas brīžos, jo ir svarīgi atcerēties par pienācīgu zobu kopšanu un kariesa profilaksi arī ikdienā.

Daudz tālredzīgāk ir novērst problēmas cēloni jeb nepieļaut zobu bojājumu veidošanos, nevis cīnīties ar sekām, dodoties pie zobārsta vien tad, kad zobi ir jāplombē vai pat jāizrauj. Tādēļ Colgate vecākiem atgādina, ka bērniem zobu tīrīšanas iemaņas veidojas jau agrā bērnībā, tāpēc vecākiem ir nepieciešams tiem rādīt labu piemēru. Tomēr, lai bērniem iemācītu pareizas zobu tīrīšanas iemaņas, vecākiem noteikti ir pašiem jāizglītojas, kā pareizi tīrīt zobus. Tostarp jāiesaistās bērnu zobu tīrīšanas procesā, jau sākot no pirmo zobu izšķelšanās un līdz pat skolas vecumam, kontrolējot tīrīšanu un diegošanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas