Positivus laikā zobus varēs pucēt bez maksas

0 komentāri

Mūzikas festivālā Positivus, kas nedēļas nogalē notiks Salacgrīvā, mazākie festivāla apmeklētāji tiks nodrošināti ar 10 tūkstošiem pirmās nepieciešamības komplektu cīņai pret kariesu.

Ņemot vērā ”vasaras režīma” specifiku, bērni un jaunieši biežāk mielojas ar dažādiem našķiem un aizmirst par regulāru zobu tīrīšanu, jo visa kā interesantā ir tik daudz, ka cīņa pret kariesu bieži paliek otrajā plānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mutes higiēnas preču ražotājs Colgate Positivus festivāla mazākajiem apmeklētājiem bērnu pilsētiņā dāvās zobu tīrīšanas komplektus, tādējādi atgādinot par regulāru zobu kopšanu arī atpūtas brīžos, jo ir svarīgi atcerēties par pienācīgu zobu kopšanu un kariesa profilaksi arī ikdienā.

Daudz tālredzīgāk ir novērst problēmas cēloni jeb nepieļaut zobu bojājumu veidošanos, nevis cīnīties ar sekām, dodoties pie zobārsta vien tad, kad zobi ir jāplombē vai pat jāizrauj. Tādēļ Colgate vecākiem atgādina, ka bērniem zobu tīrīšanas iemaņas veidojas jau agrā bērnībā, tāpēc vecākiem ir nepieciešams tiem rādīt labu piemēru. Tomēr, lai bērniem iemācītu pareizas zobu tīrīšanas iemaņas, vecākiem noteikti ir pašiem jāizglītojas, kā pareizi tīrīt zobus. Tostarp jāiesaistās bērnu zobu tīrīšanas procesā, jau sākot no pirmo zobu izšķelšanās un līdz pat skolas vecumam, kontrolējot tīrīšanu un diegošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas