Portāla Skaties.lv debija miljons.com

0 komentāri

Kopš brīža, kad Tev ir pieejams portāls Skaties.lv, pagājuši tikai nedaudz vairāk kā 3 mēneši. Būtībā esam vēl kucēns, kurš šad un tad sačurā grīdu, lai gan vairākas reizes pirms tam teikts, ka to jāiet darīt laukā. Taču par to neviens tā īsti nedusmojas, vai ne? Arī mums ir sanākusi šmuce, ar ko esam veiksmīgi apbalvoti – portāls Skaties.lv debitējis pašmāju slavenajā miljons.com!

Portālu veido un uztur cilvēki, un tas ir tikai normāli, ja sanāk kļūdīties. Tā mums sanāca sestdien, kad neuzmanības dēļ Māmiņu kluba saturs nonāca sadaļā Stulbums. Vēlamies vērst uzmanību, ka neesam ciniķi un neuztveram šo saturu kā stulbumu – tā bija vienkārši muļķīga neuzmanības kļūda, par ko arī gardi redakcijā pasmējāmies. Lai arī jums tiek tas prieks! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Miljons.com

Foto: Miljons.com

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas