Populārākā Facebook lapa Latvijā – Dainu skapis!; labāko ierakstu TOP 15

1 komentārs

Latviešiem vienmēr bijis īpatnējs humors un izjūta par to, bet pēdējā laikā arvien biežāk apkārt var manīt, ka situācija krietni uzlabojas. Viens no tādiem piemēriem ir pagaidām populārākā Facebook lapa Latvijā, kas 10 tūkstošus sekotāju sakrāja vienā (!) nedēļā.

Šīs lapas pamatā ir bildītes, pie kurām strādā vairāk smieklīgi autori, un to galvenie varoņi ir latviešu literatūras un citu jomu leģendas, piemēram, Sapņu komanda jeb 1935. gada Latvijas basketbola izlase, kas kļuva par pirmajiem Eiropas čempioniem basketbolā, Ojārs Vācietis, Rainis, Aspazija un citi. Tiek izmantoti seni, melnbalti attēli un tiem izdomāti un virsū uzrakstīti asprātīgi apraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedāvājam nelielu ieskatu, kādi jociņi jauniešiem izdevušies, bet visas bildes piedāvājam apskatīt viņu Facebook lapā – Dainu skapis.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zane
    +1

    Zane

    štrunts

    11.11.2015 18:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas