Policistu dēļ “appīpējas” viss Indonēzijas galvaspilsētas rietumu reģions

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā kāda “ne pārāk liela” Indonēzijas pilsēta, proti, Džakarta, bija, iespējams, miermīlīgākais punkts visā pasaulē, jo policisti bez iepriekšējas pabrīdināšanas diezgan neapdomīgi “nosvilināja” 3,3 tonnas ar marihuānu pašā pilsētas centrā.

Vini sakrāva to visu pašā pilsētas centrā, pie policijas ofisa, un vienkārši nosvilināja, jo neies taču visu konfiscēto mantu kaut kur stiept vai vest. Tam visam bija arī likumsakarīgs iznākums – viss Indonēzijas rietumu reģions gribot negribot bija “sapīpējušies”, turklāt cilvēki īsti nesaprata, kas ar viņiem noticis. Policisti, protams, par savām gāzmaskām nebija aizmirsuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas