Pirms sāc pildīt Jaungada apņemšanās, noskaties šo!

0 komentāri

Tiem, kas to vēl nedara, īpaši, kuri regulāri savas interneta gaitas pavada video vietnē YouTube, iesakām pieteikties par abonentiem kanāl ar nosaukumu FailArmy. Šoreiz viņi izveidojuši sakopojumu par tiem, kuri sporta zāle uzvedas smieklīgi un/vai neadekvāti.

Ja iepriekš varējām vērot dažādus “feilus” (atrodi tos labajā pusē zem virsraksta Tev noteikti jāizlasa), arī šoreiz viņi ir pacentušies. Turklāt visai pamatīgi, jo tas saistīts ar gandrīz ikkatra jaunieša apņemšanos Jaunajā gadā. Vēl tikai pačukstēsim, ka tas saistīts ar ļoti smagatlētiski sportošanu un lielu smagumu cilāšanu. Baudiet!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas