Pieteicies “Latloto” 63 477 eiro laimētājs no Raganas

0 komentāri

Šodien Latvijas Loto birojā bija ieradies aizvadītās nedēļas veiksmīgākais loteriju spēlētājs no Raganas, kurš Latloto 5 no 35 uzminēja piecus skaitļus un laimēja 63 477,87 eiro.

Savu vārdu laimētājs plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās. Viņš pastāstīja, ka ir strādājošs pensionārs un savu laimīgo loterijas biļeti spēlei reģistrējis agri no rīta braucot uz darbu. Loterijas viņš spēlējot laiku pa laikam, “kad uznāk luste un ir lieka naudiņa kabatā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par savu laimestu viņš uzzinājis, pārbaudot laimējušos skaitļus laikrakstā. “Kopš tā brīža jūtos ļoti pacilāts”, smaidot stāsta sirmais kungs. Tā kā viņa ģimenē esot divi pieauguši bērni un mazbērni, laimētā nauda tikšot izmantota viņu atbalstam.

Jau ziņots, ka trešdienas, 27.augusta izlozē, skaitļu loterijā Latloto 5no35 tika pareizi uzminēti pieci skaitļi un laimēti 63 477,87 eiro! Veiksmīgā kvīts ar 12 spēles variantiem par 9 eiro tika iegādāta Raganā, Degvielas uzpildes stacijas Virši-A veikalā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas